Kreatywny sprzedawca rozwiązań mobilnych

Szukamy kreatywnych osób, które nie boją się nowych wyzwań, szybko przyswoją sobie nowe produkty, będą sprawnie rozmawiać z klientami oraz szybko dostosują to, co oferujemy do potrzeb naszych klientów.

Jeśli …

- Jesteś przekonany/na, że masz w sobie gen kreatywnego sprzedawcy,

- Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług dla małych i średnich firm,

- Masz podstawy w tworzeniu stron WWW, grafiki i rozwiązań mobilnych,

- Nie obce są Ci takie hasła takie jak: HTML, Java Script, QR code, NFC, SMS marketing,

- Lubisz pracować z ludźmi zarówno przez telefon, email, chat jak i bezpośrednio,

- Chcesz się rozwijać twórczo i zawodowo,

- Masz kontakty na rynku lokalnym, w Twoim mieście,
regionie lub wybranej grupie docelowej…

ta praca jest dla Ciebie!

  • Twoje obowiązki będą polegały na:

  • - Sprzedaży usług mobilnych skierowanych do małych i średnich firm
  • - Pozyskiwaniu klientów bezpośrednich, partnerów i tworzeniu nowych kanałów sprzedaży.
  • - Wdrażaniu usług na stronie, FB, w mailngu oraz… w „realu”.
  • - Utrzymywaniu pozytywnych i długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami.

  • Szukamy pracowników i współpracowników w całym kraju: na cały etat, w niepełnym wymiarze lub gotowych podjąć współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub na zasadzie „success fee”. Do każdego jesteśmy w stanie dostosować nasz model współpracy.
  • Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i bardzo wysoka prowizja), wiele radości i dobrej energii, możliwość pracy w dowolnym wymiarze godzin. Idealny kandydat/ka będzie dobrym organizatorem własnej pracy, będzie zorientowany/a na wysokie standardy pracy oraz będzie osobą głodną sukcesu . Prosimy zwrócić uwagę na fakt, iż pozycja wymaga tego, abyś pracował/ła samodzielnie na swoim odcinku, terenie lub wybranym kanale sprzedaży.

  • ** Nasz czas jest cenny, dlatego prosimy, aby aplikowali tylko ci kandydaci, którzy posiadają wymagane przez nasz kwalifikacje.**

  • Wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym i zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych w celach rekrutacji. Mile widziane portfolio, przedstawiające doświadczenie w budowie stron WWW, Facebook, social media, SMS marketing, sprzedaży bezpośredniej oraz pomysły, jak sprzedawać rozwiązania mobilne dla małych i średnich firm.