vCita dla doradców, coach'ów i trenerów osobistych...

vCita pomaga małym firmom usługowym i profesjonalistom
Tworzyć personalne strony WWW i narzędzie do umawiania spotkań online

Dla trenerów, coach’ów osobistych i biznesowych, konsultantów i innych profesjonalistów, którzy oferują usługi konsultingowe, umawianie online jest pierwszym doskonałym narzędziem do generowania leadów.

Kiedy potencjalny klient przeczyta o Twoich usługach, wtyczka umawiania terminów vCita może nagle wyskoczyć na dole strony i zaprosić go na bezpłatną rozmowę telefoniczną. Zamiast dzwonić do Ciebie, kończąc na poczcie głosowej lub wysyłać e-maile, nowi klienci po prostu umawiają się online, ustawiając terminy, kiedy chcą z Tobą porozmawiać. To pomaga Ci w prosty sposób zablokować czas na rozmowy, co ma znaczenie przy konwertowaniu lead’ów na klientów.

To nie jest tylko zwykłe umawianie

Wielu trenerów i doradców preferuje video chat, skype, gogle lub inne formy spotkań online. vCita integruje się również z tym wszystkim.
W dalszej kolejności Umawianie vCita przydaje się do ustawiania terminów, rozmów lub cyklicznych spotkań, które coach lub konsultant ma ze swoimi klientami. vCita ma również wbudowany własną usługę telekonferencji – tak więc rozmowa jest zestawiana automatycznie, jak tylko klient potwierdzi online prośbę o spotkanie. Na końcu konsultanci używają vCita do wysyłania faktur za zakończone lub ustawione spotkania (z opcją zapłaty z góry), które można opłacić przy użyciu płatności online (przelewy online i karta - Dotpay).

Przykłady usług:

Zobacz jak to wygląda na stronie:
Włącz vCita w Twoim biznesie
Zacznij rozwijać Twój biznes online