Cita dla pomocy domowych i usług sprzątających...

vCita pomaga małym firmom usługowym i profesjonalistom
Tworzyć personalne strony WWW i narzędzie do umawiania spotkań online

Rozwiązanie do zamawiania usług pomocy domowych i sprzątających

Umawianie terminów pomocy domowych to wieczna udręka. Jeśli jesteś elektrykiem, hydraulikiem lub oferujesz inne usługi dla domu, prawdopodobnie jesteś albo na miejscu u klienta, (w czasie gdy kolejni klienci dzwonią do Ciebie, by zamówić usługę lub umówić termin wizyty), lub jesteś w domu i odpoczywasz po ciężkim dniu.

Umawianie terminów online to rozwiązanie, którego potrzebuje Twoja mała firma, aby oszczędzić czas klientów i zagwarantować, że otrzymają oni usługi na właściwym poziomie.

Po prostu dodaj umawianie do swojej strony, Fanpage na Facebooku, a nawet do podpisu w stopce e-mail. Klienci będą mogli klikać i umawiać się na spotkania lub zamawiać usługi online. Będą mogli oni przeglądać Twoją dostępność, przesyłać swoje dane kontaktowe i wybrać właściwą usługę. Możesz nawet poprosić o zapłatę z góry. Wszystkie przesłane zgłoszenia pojawią się w Twoim kalendarzu, na tablecie, smartfonie lub komputerze. Będziesz mógł łatwo sam odwołać lub przesunąć termin wizyty, lub poprosić o to klientów. Zamawianie usług nigdy nie było takie proste, tak więc wypróbuj naszą usługę teraz za darmo!

Przykłady usług:

Zobacz jak to wygląda na stronie:
Włącz vCita w Twoim biznesie
Zacznij rozwijać Twój biznes online