vCita dla prawników i doradców podatkowych...

vCita pomaga małym firmom usługowym i profesjonalistom
tworzyć personalne strony WWW i narzędzie do umawiania spotkań online

Prawnicy korzystają z Umawiania online vCita

Prawnicy i doradcy mogą zaoferować szybką konsultację wstępną przez telefon, jak również pełną usługę w swoim biurze. W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku jest bardzo ważne, aby zachęcić klientów, potrzebujących porady prawnej do umawiania spotkań lub rezerwacji terminów, tak szybko jak to jest możliwe. Przy użyciu wtyczki do Umawiania Online vCita na Twojej stronie, klienci będą się cieszyć najlepszym doświadczeniem i mogą nawet umówić się na spotkanie przy pomocy swojego smartfona.

Doradcy podatkowi i księgowi używają wtyczki
do rezerwacji terminów od vCita

Księgowi i doradcy podatkowi pracują sezonowo. Na przestrzeni roku, vCita pomaga im akceptować zgłoszenia przychodzące online, wprost z ich strony www. Dla nowych klientów, którzy chcą umówić spotkanie lub rozmowę telefoniczną, wtyczka rezerwacji terminów vCita pomaga im niezmiernie. W porze rozliczeń podatkowych, umawianie terminów przez e-mail może pomóc przy masowym napływie zgłoszeń, które mają być obsłużone w krótkim okresie czasu. E-maile mogą być wysłane do wszystkich klientów, z zaproszeniem do umówienia terminu w celu wypełnienia zeznania podatkowego. Każdy klient umawia termin w dla siebie wygodnym czasie a wszystkie terminy pojawiają się w kalendarzu doradcy podatkowego.

Agenci nieruchomości usprawniają Umawianie i prezentację usług

Agenci nieruchomości używają Umawiania Spotkań od vCita do umawiania spotkań, aby pokazać nieruchomości swoim klientom. Klienci mogą odwiedzić ich stronę lub podążyć za linkiem podanym w stopce wiadomości e-mail, aby umówić termin oglądnięcia nieruchomości, którą są zainteresowani. Być może już korzystasz z kalendarza Google, Outlooka, Twojego iPhona lub czegokolwiek innego aby zarządzać swoim kalendarzem – Umawianie online od vCita będzie synchronizować się z Twoim obecnym kalendarzem, prezentując Twoją dostępność klientom, eliminując konflikty i podwójne-rezerwacje.

Przykłady usług

Zobacz jak to może wyglądać na stronie:
Włącz vCita w Twoim biznesie
Zacznij rozwijać Twój biznes online