vCita dla salonów urody, fryzjerów i SPA...

vCita pomaga małym firmom usługowym i profesjonalistom
Tworzyć personalne strony WWW i narzędzie do umawiania spotkań online

Salony fryzjerskie używają vCita do umawiania wizyt

Jako menedżer w salonie fryzjerskim wiesz jaki jest prawdziwy koszt umawiania klientów, odwoływania i nie-pojawiania się klientów. Każdy pusty termin oznacza brak przychodów. Oprogramowanie vCita do umawiania spotkań może Ci pomóc. To nie jest tylko zarządzanie kalendarzem, to jest samo-obsługowe umawianie Twoich klientów przez WWW lub smartfon, które pozwala na umawianie wizyt w Twoim salonie. Mogą oni samodzielnie wybrać usługę, sprawdzić dostępność fryzjera, w oparciu o kalendarz synchronizowany co do minuty i ustawić termin wizyty. Otrzymają oni potwierdzenie e-mail, jak również przypomnienie o wizycie. Możesz nawet poprosić o zapłatę z góry online.

Salony SPA i centra odnowy używają naszej wtyczki do kontaktów

Menedżerowe salonów odnowy i SPA mogą zapraszać klientów do umawiania kolejnych wizyt online przy użyciu aplikacji do umawiania terminów. Przy użyciu vCita Twoje centrum odnowy lub SPA może umówić więcej wizyt i skupić się na najlepszej obsłudze Twoich klientów.

Terapeuci umawiają spotkania przy użyciu funkcji Umawianie online vCita

Dla profesjonalnego terapeuty czas to pieniądz. „Żonglowanie” terminami może zajmować dużo czasu. vCita oferuje kompletne rozwiązanie biznesowe, które pozwala Twoim klientom na umawianie terminów online. Będziesz powiadamiany przez e-mail, SMS, jak tylko pojawi się nowy termin, na który możesz od razu odpowiedzieć przy użyciu telefonu. To idealnie pokrywa się z Twoim wysoce mobilnym trybem pracy.

Przykłady usług:

Zobacz jak to wygląda na stronie:
Włącz vCita w Twoim biznesie
Zacznij rozwijać Twój biznes online